Вы тут:
Главная > Ідемо в кіно > Українська нова хвиля: найкращі короткометражки 2018-го

Українська нова хвиля: найкращі короткометражки 2018-го

Вже вшосте Довженко-Центр випускає в національний кінопрокат альманах українських короткометражних фільмів. Цьогоріч добірка отримала назву «Красиві двадцятилітні». До програми увійшло п’ять робіт, відзначених нагородами українських та міжнародних фестивалів та схвальними відгуками критиків. Організатори зазначають, що стрічки «Красивих двадцятилітніх» об’єднані мотивом персональних дилем «маленької людини».

Штангіст (реж. Дмитро Сухолиткий-Собчук)
Найкращий фільм Національного конкурсу минулорічної «Молодості» — напружена психологічна драма про будні важкоатлета, який готується до важливих змагань.

 

В радості і тільки в радості (реж. Марина Рощина)
Переможець національного конкурсу Одеського міжнародного кінофестивалю. Молода одинока матір закохується в хлопця, але не наважується розповісти, що у неї є син. Стосунки стрімко розвиваються, і зізнатися стає все важче. Як зробити вибір між особистим життям і відповідальністю перед дитиною?

 

Mia Donna (реж. Павло Остріков)
Чоловік 46-річної Оксани раптом перетворюється на 7-річного хлопчика. 16-хвилинна доза магічного реалізму увійшла до шорт-листу претендентів на національну премію «Золота Дзиґа» в номінації «Найкращий короткометражний ігровий фільм», а також стала фаворитом глядацьких симпатій на Львівському фестивалі короткометражних фільмів WIZ-ART.

 

Про Марка Львовича Тюльпанова, який розмовляв із квітами (реж. Дана Кавелина)
Сюрреалістична анімація про війну на Донбасі. Спеціальний приз журі Одеського міжнародного фестивалю і головна нагорода міжнародного фестивалю анімаційних фільмів КРОК.

 

Діорама (реж. Зоя Лактіонова)
Талановито зафільмований відеопортрет рідного Маріуполя приніс режисерці головну нагороду на фестивалі кіно та урбаністики «86».


З 11 квітня стартують покази у столичних кінотеатрах «Київ» та «Жовтень», з 25 квітня фільми можна буде переглянути у мережах «Кінопалац» (Львів, Чернівці) та «Планета Кіно» (Київ, Харків, Одеса, Львів).

Залишити відповідь

Top