Вы тут:
Главная > Новини > Що чекати від XIII фестивалю «Дні польського кіно»?

Що чекати від XIII фестивалю «Дні польського кіно»?

25 жовтня стартує щорічний фестиваль «Дні польського кіно», який завітає до Києва, Вінниці, Одеси, Харкова та Луцька. Кияни матимуть бонус — показ стрічки Павла Павліковського «Холодна війна» відбудеться тільки в столичному кінотеатрі «Київ».

«Холодна війна» — нова робота автора оскароносної «Іди». Стрічка відразу вибилася в лідери цьогорічного Каннського конкурсу і в підсумку отримала заслужену гілку за кращу режисуру. Це чорно-біла історія кохання довжиною у 20 років, що долає відстані, війну і тягаря режиму.

Також у рамках фестивалю на глядачів очікують такі фільми:

«Найкращий»
В основі стрічки — історія Єжи Гурцева, що подолав наркотичну залежність і встановив світовий рекорд у змаганнях з тріатлону, впоравшись із дистанцією Double Ironman за 24 години й 47 хвилин. Парадокс полягає в тому, що спортсменом захоплюються по всьому світу, а на Батьківщині майже не знають.

https://www.youtube.com/watch?v=oXaw9kI0olI&fbclid=IwAR1WWztFFJ2JO8h4D4LorLErjxBguYYQhuJgt8_OQiPLSnFI1l5_-H-IyMY

 

«Птахи співають у Кіґалі»
Орнітолог Анна приїжджає до Руанди досліджувати зменшення популяції грифів і стає свідком зіткнень між місцевими племенами. Вона рятує молоду дівчину і тікає разом із нею до рідної Польщі, але мирне середовище стає для обох непростим випробуванням.

 

«Готові на все. Екстермінатор»
Друзі намагаються здійснити мрію дитинства і стати найкращим рок-бендом у світі. Але у дорослого життя на них свої плани.

 

«Трабли»
Юльці 12 років і у неї ще ніколи не було справжньої подруги. На канікули дівчину відправляють до тітки в Варшаву, де героїня зустрічає Олека з нерозлучним псом Пульпетом. Коли в руки дітей потрапляє карта, яка веде до скарбів, починаються пригоди … і неприємності. Щоб вибратися з цієї історії, Юлька повинна подолати недовіру і зважитися на справжню дружбу.

Усі фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами. Розклад показів — за посиланням.

Залишити відповідь

Top